Професійний акаунт
13
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
1
Ексклюзивних об'єктів
1
Рекламна активність
336
Останній візит на сайт
1 тиждень тому
Мене звуть Всеволод Добровінскій, я єксперт  з продажу нерухомості. Працюю за методикою МЛС.                                                        
        Вже 14 років працюю як реелтр. Моя єфективність це 9 з 10 звернень до мене закінчується найкращим для власника
нерухомості результатом .                                             
        Мені  важливо, щоб кожен кліент, який до мене звернувся, отримав найкращий  в своїй категоріі результат.                                           
        Я завжди готовий до співпраці  з іншими учасниками ринку, вибудовую партнерські відносини  для досягнення найкращого результату, для моїх кліентів.                                               
        Результат моєї роботи  на сьгодні є прикладом  для всіх учасників ринку хто сьгодні прагне до якісного надання послуг в продажі нерухомості .

Продаж будинків (1)

  • 169 000 $
    1 174 $/м²

    Приміська

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення
    144 / 90 / 15 м²
    2 поверхи
    12 сот
    4 кімнати
    2017 рік побудови
    сьогодні
    Продається будинок 📍 с. Біла Криниця, вул. Приміська, 40А ▫️ Площа: 143,9 м² ▫️ Ділянка: 12,5 соток ▫️ 2 поверхи + мансарда ▫️ 2 санвузли ▫️ Рік будівництва: 2017 ▫️ Газове водяне опалення ▫️ Хороший ремонт, проживання з 2019 р. На території: ✔ гараж на 2 авто ✔ баня з басейном ✔ тераса ✔ бруківка та газон ✔ ландшафтний дизайн ✔ виноградник і молоді дерева ✔ вольєр для собаки ✔ автоматичні ворота Комунікації: ✔ свердловина ✔ септик ✔ електрика 15 кВт ✔ інтернет Інфраструктура: 🏫 школа та шкільні автобуси 🏥 амбулаторія 🛒 магазини та АТБ 🎠 дитячий майданчик — 100 м 🚗 асфальтований доїзд 📄 Документи готові 💰 169 000 $ Телефонуйте!
    PRO аккаунт
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.